Autoplošina NISSAN Cabstar

Pracovná výška plošiny 20m. Bočný dosah ramena 10m. Nosnosť koša 200kg. Celková váha vozidla do 3,5t šírka 2,30m výška 2,40m dĺžka 6,30m


Nissan Cabstar je výborná autoplošina malých rozmerov s veľkou pracovnou výškou 20m, alebo 10m hore a 10m do boku. S lomeným teleskopicko pantografovým ramenom, ktoré sa dostane do vodorovnej dĺžky až 10 metrov. Výhodou tejto plošiny je práca vo firmách, kde je obmedzený prístup nad strojmi, alebo inými zariadeniami, ktoré sa nedajú presunúť.

Práca s autom v hale je veľmi efektívna, kde netreba pri práci stavať komplikované lešenie. Auto je ľahké, nepoškodí podlahu. Dá sa s nim veľmi ľahko ovládať i v úzkych uličkách. Pri práci, v koši, sa dá plošina napojiť na vodu, vzduch a elektrickú energiu 230V po pripojení do bežnej zásuvky na 230V, čo je veľkou výhodou ramena, ktoré poháňa zvlášť elektromotor na 230V. je ekologický k životnému prostrediu.

Autoplošinu je možné používať aj v nevetraných, uzavretých priestoroch po pripojení do štandardnej zásuvky na 230V sieť, (vlastný elektromotor 230 V).
Autoplošinu vieme zabezpečiť aj v nasledujúcich mestách a okresoch: Topoľčany, Partizánske, Banská Štiavnica, Handlová, Zlaté Moravce, Nová Baňa, Vráble, Levice, Šurany, Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Komárno, Hurbanovo, Kolárovo, Sládkovičovo, Sereď, Trnava, Vrbové,Brezová pod Bradlom, Trenčín, Senica, Myjava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Pezinok, Žiar nad Hronom, Zvolen, Nováky, Dunajská Streda, Bratislava, Piešťany, Partizánske, Prievidza, Komárno, Modra, Pezinok, Senec, Šamorín, Kolárovo, Senica, Myjava, Skalica, Holíč, Gbely, Smolenice, Dechtice, Nové Mesto nad Váhom, Jaslovské Bohunice, Mochovce, Voderady, Orechová Potôň a iné miesta.